16512

درباره میک کافی

دانه قهوه میک کافی

ما فعالیت خود را به عنوان یک استارتاپ کوچک در زمینه قهوه، انواع نوشیدنی ها و تجهیزات مرتبط با آن، از سال 1395 در مغازه ای کوچک در بندر گناوه، واقع در استان بوشهر با نام میک کافی آغاز کردیم. میک به معنی "قهوه ای ایده ال و مدرن" (modern ideal coffee) است که بر گرفته از ایده ی تهیه ی قهوه ای ایده ال با رویکردی مدرن و امروزی است.
با توجه به اهمیت مارکتینگ در زمان فعلی، در سال 1397 سعی بر ورود به دنیای مارکتینگ کردیم تا به وسیله آن، ارتباطی مستقیم با دوستداران قهوه داشته باشیم و به صورت مستقیم، بهترین کیفیت قهوه را با برند میک کافی و برند های معتبر جهانی در اختیار آنها قرار دهیم.
ابتدا زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی بستری امن جهت بررسی، مقایسه و خرید انواع محصولات قهوه و ایجاد منبعی از اطلاعات کامل در زمینه قهوه و برند های معتبر آن برای دوستداران قهوه، را مورد بررسی قرار دادیم. سپس با رعایت تمامی قوانین و ضوابط مورد نیاز برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، در پایان سال 1397 فروشگاه اینترنتی میک کافی را، راه اندازی کردیم.
تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات و تبدیل شدن به یکی از استارتاپ های بزرگ ایران و جهان، همچنان ادامه دارد و امیدواریم که در این امر  در کنار ما باشید و با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در این امر یاری کنید. در فروشگاه اینترنتی میک کافی تلاش شده است، که در تمامی بخش های فروشگاه علاوه برارائه محصولات، اطلاعاتی مختصر جهت افزایش معلومات و کمک به انتخاب بهتر بازدیدکنندگان ارائه شود.