Top

بیالتی

پودر قهوه اسپرسو بیالتی

 

بیالتی

در سال 1919، آلفونسو بیالتی یک کارگاه آموزشی در کروزینالو را برای ساخت نیمه تمام محصولات آلومینیومی باز کرد که به عنوان یک استودیو برای طراحی و تولید محصولات تکمیل شده با استفاده از قالب سازی پوسته تبدیل شده است.

در سال 1933 وی موکا اکپرس را اختراع کرد. این ایده باعث ایجاد بیالتی شد، یک نام تجاری که دم کردن قهوه را به یک عمل ساده و طبیعی و یک وسیله ضروری در خانه هر ایتالیایی تبدیل کرد. تقریبا 100 سال است که بیالتی با ارزش های سنتی، با مجموعه ای از طعم ها، رنگ ها و سلیقه هایی که از خانه ها سرچشمه می گیرد، در مراسم های روزانه و زمان های خوب وجود دارد.

این طراحی دقیق، توجه به جزئیات را نشان می دهد و همه کارها را در آشپزخانه آسان می کند، در حالی که کیفیت، اشتیاق، تجربه و قابلیت اطمینان را انتقال می دهد. این گواهی به سن و فرهنگی است که به انتشار عناصر و نوآوری طراحی ایتالیایی در سراسر جهان کمک می کند. بیالتی لذت بردن از قهوه را تغییر داد و از این تخصص حمایت کرد و همچنان محصولات خود را تکامل و تجدید می کند تا خواسته های هر آشپزخانه ایتالیایی را برآورده سازد. هنوز هم امروز، نمونه ای از تجربه و حسن نیت است، با افزودن ارزش و زیبایی به زندگی روزمره آشپزخانه، با محصولات بسیار کاربردی، با تکنیک و قابلیت اطمینان عالی، طراحی مدرن و کیفیت عالی. برند بیالتی سازنده قهوه و لوازم خانگی کوچک، از جمله کتری ها و تابه ها و محصولات اسپرسو است.

  • 1
  • 1

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها