Top

جیمبالی

آسیاب قهوه جیمبالیآسیاب قهوه جیمبالی

کارخانه گروه جیمبالی در بیناسکو واقع در میلان است. این شرکت با شعباتی در فرانسه، اسپانیا، انگلستان و ایالات متحده کار می کند و بیش از 600 کارمند دارد. امروز Cimbali تقریبا 70 درصد از تولید خود را از طریق یک شبکه 700 مرکز فروش مستقیم و خدمات به بیش از صد کشور در سراسر جهان صادر می کند.

جیمبالی در سال 1912 توسط جزف جیمبالی در میلان تاسیس شد. اولین فروشگاه وی که برای تولیدکالاهای مسی بود حدود 30 متر مربع با 3 کارمند بود. در دهه 1930، دستگاه های قهوه بخار و آب گرم را با سوزاندن چوب یا زغال سنگ زیر دیگ بخار عمودی تولید کرد. آنها به شکل استوانه ای بودند و به همین ترتیب ماشین های ستون نامیده می شدند. در اواخر دهه 1940 و اوایل دهه 1950، بویلرهای طراحی شده توسط عناصر گرمایش الکتریکی شروع به جایگزینی دیگهای بخار چوب و ذغال سنگ کردند. علاوه بر این، در این دوره، ماشین آلات اهرم به طور اساسی راه استخراج قهوه را تغییر دادند. این تکنیک جدید آب را از طریق قهوه با فشار 9 اتمسفر، به طوری که استخراج با راندمان بالا از عطر، و در نهایت کافیه کرم را به دست می آورد.

در دهه 1990 جیمبالی یک ریزپردازنده را به Dosatron متصل کرد تا بهتر عملکردهای اصلی دستگاه را کنترل کند. در سال 1992، جیمبالی یک خانواده از دستگاه های اسپرسو کاملا اتوماتیک را با هدف قوام در فنجان و کیفیت نوشیدنی معرفی کرد. طراحی شده توسط Salvemini، Dolcevita نقش مهمی در رشد جیمبالی در خارج از ایتالیا در بازارهای غیر متعارف جدید به قهوه اسپرس نقش مهمی داشت. در سال 1995 Cimbali رقیب پیشرو ایتالیایی خود را، Faema، خریداری کرد.

 

 

  • 1
  • 1

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها