Top

نسکافه

نوشیدنی قهوه نسکافه

نسکافه

ابتکار برند مشهور نستله به سال 1930 بر می گردد، زمانی که یک گروه از بانکداران برزیل از نستله خواست تا راهی برای افزایش مصرف قهوه و کاهش مازاد تولید قهوه در برزیل بیاید. در پایان دهه 1920، قیمت قهوه در پایین ترین حالت خود بود و قهوه گاهی فقط به عنوان سوخت استفاده  می شد. بانکداران برزیل می خواستند قهوه ای محبوب را توسعه دهند که به در دسترس باشد و به راحتی درست شود. از این روی، ایده یک قهوه محلول به شکل مکعب یا قرص ایجاد شده است. این ایده قصد داشت بدون آسب زدن به شکل سنتی مصرف قهوه، مصرف و فروش آن را افزایش دهد و محبوبیت بیشتری داشته باشد. پس از هفت سال توسعه و تحقیق توسط دکتر مکس مورگنتالر شیمیدان نستله، نسکافه متولد شد و نهایتا در یک آوریل 1938 به دنیا معرفی شد.

ام آن از دوتا کلمه nestle و cafe گرفته شده است. نسکافه در طرح ها و بسته بندی های مختلفی در بازار عرضه میگردد و گل سرسبد محصولات شرکت نستله است. درواقع نسکافه همان قهوه دم کرده است که طی فرایندی به پودر تبدیل شده است. باید توجه داشته باشید که برای تهیه آن نیازی به قهوه جوش نیست. برای تهیه آن میتوانید مقداری از آن را درون یک فنجان آب جوش حل نموده و میل کنید. قهوه فوری برای آن دسته از افرادی میباشد که فرصت کافی برای تهیه قهوه را ندارند. امروزه با پیشرفت فن آوری تولید قهوه فوری ، فاصله ای بین کیفیت قهوه و قهوه فوری وجود ندارد و در بین کشور های دنیا مرسوم شده است. قهوه فوری به دو حالت کلاسیک و گلد تولید می‌شود که قهوه‌ی کلاسیک به جهت طعم سنگین‌تر از گلد است.

امروزه بیش از 5500 فنجان قهوه فوری NESCAFÉ در هر ثانیه با انواع مختلف غذا با سلیقه های مختلف در سراسر جهان مصرف می شود. هر فنجانی که پر شده از، بیش از 75 سال از میراث باورنکردنی.

 

  • 1
  • 1

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها